• Sucuk demek, mutfakta harikalar yaratmak demek!

  Kahvaltıların kralı sucuk, mutfağınızdaki pek çok lezzete eşlik eder, yemeklerinizi bir anda ziyafete dönüştürür. Sucukla, pratik, şipşak, nefis lezzetler hazırlayabilirsiniz. Her zaman yaptığınız yemeklere sucuk ekleyerek bir anda sofranın ve damakların tadını doruğa çıkarabilirsiniz. Çorbadan pilava, krepten makarnaya kadar her lezzete yakışan sucukla öğünleri unutulmaz kılmak mümkün.
  Devamını Oku
 • Lezzetinin içinde yüzlerce lezzet saklı!

  Türk mutfağının baş tacı, kurufasülyenin ayrılmazı pastırmayla neredeyse hemen her yemeği lezzetlendirebilir, tadına tat katabilirsiniz. İştah açan çemen kokusu mutfağı hemen sarar, sofralarda şölen havası estirir. Çıtır çıtır pastırma her yemeğe yakışır. Fırında yaptığınız ev yemeklerinizin üzerine dilimlenmiş pastırma koymayı hiç denediniz mi?
  Devamını Oku
 • Hafif, yağsız, sağlıklı mucize lezzetlerin kahramanı!

  Sosis, tüm dünya mutfaklarının vazgeçilmez ve eşsiz lezzeti olma unvanını yağsız ve lezzetli olmasıyla kazanır. Protein kaynağı ve su ağırlıklı yapısıyla, yumuşak, yemesi zevkli ve kolay, mutfak yaratıcılıklarına imkan tanıyan ve kızardığında eğlenceli şekiller alan yapısıyla mutfaklara hem lezzet hem neşe katar. Pratik atıştırmalıkların, hızlı öğle arası molalarının vazgeçilmezi haşlanmış sosise kim hayır diyebilir ki…
  Devamını Oku

Yeni Ürünler

Yukarı Çık